“Sirsnīgas sarunas” - “Svētās Ģimenes Mājas” brīvprātīgie palīdz Latvijas Onkoloģijas centra pacientiem

SST web f1

Šodien, 1 decembrī, tiek uzsākta īpaša akcija "Sirsnīgas sarunas" - sāk darboties bezmaksas telefons, uz kuru pacienti var zvanīt un sarunāties ar brīvprātīgajiem.

Stingrās karantīnas laikā biedrības “Svētās Ģimenes Mājas” brīvprātīgo kustība onkoloģijas pacientu atbalstam  ir aktīvi iesaistījusies dažādās aktivitātēs, kuras iepriecina un atbalsta RAKUS Latvijas Onkoloģijas centra pacientus. 

Karantīnas apstākļos daudzi pacienti jūtas vientuļi un noraizējušies. Viņiem palīgā nāk pieredzējuši un zinoši brīvprātīgie – sociālie un medicīnas darbinieki, juristi, ekonomisti, psihologi, teoloģijas zinātņu pārstāvji, dažādu konfesiju kristieši un onkoloģijas pacienti.

“Svētās Ģimenes Mājas” brīvprātīgo kustībai jau varākus  gadus ir pieredze atbalsta komunikācijā ar cilvēkiem, kuriem ir onkoloģiska saslimšana. Šobrīd divdesmit divi pieredzējuši konsultanti  ir gatavi sarunāties par dažādiem jautājumiem, kuri skar fizisko un emocionālo veselību, garīgi atbalstīt tos, kam tas ir svarīgi.

Biedrība “Svētās Ģimenes Māja” pateicas Rīgas Austrumu klīniskajai universitātes slimnīcai un Rīgas domes Labklājības departamentam par sadarbību un atbalstu brīvprātīgo kustības attīstībā!

Kontaktinformācija:  projekta koordinatore Olga Slaugotne, tālrunis: 20000466

e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

facebook1

t1

Svētās Ģimenes Māja © 2018

Service from ChukmasoffⒸ