Labdien, mīļie brīvprātīgie un draugi!

SGM logo bez fona sarkans1Aicinām ceturtdien, 10.decembrī, plkst. 18:00 - 19:30 uz tālākapmacību lekciju ZOOM platformā. Lekcijas tēma būs "Aprūpes pamatprincipi, veicot brīvprātīgo darbu" . lektore RSU koledžas lektore, sociālās aprūpes speciāliste Ina Vīksniņa. Runāsim par aprūpes procesa pamatprincipiem - komunikāciju un saskarsmi, barošanu, dzirdīšanu, pavadīšanu, kritienu riskiem, nedaudz- par izgulējumiem, nedaudz par savu pozīciju pārvietojot aprūpējamo uc. jautājumiem. Šajā pandēmijas laikā mums jāpaplašina zināsanas arī aprūpes jomā, lai būtu gatavi nākt palīgā cilvēkiem dažādās situācijās, arī savās ģimenēs.

Pirmdien, 14. decembrī, plkst 19.00 Biedrības "Svētās Ģimenes Māja" valdes priekšsēdētājs bīskaps Andris Kravalis un valde ielūdz jūs uz pateicības Dievkalpojumu Sv. Marijas Magdalēnas baznīcā. Lūgsim un pateiksimies par mūsu darbu, brīvprātīgo, pacientu, mediķu un visu cilvēku veselību, lūgsim par pandēmijas mazināšanos visā pasaulē! Piedalīšanās Dievkalpojumā sejas maskās. Biedrība sagatavojusi visiem brīvprātīgajiem dāvaniņas, kuras pēc Dievkalpojuma pasniegsim.

Sakarā ar to, ka ārkārtas situācijas laikā apciemojumi Latvijas Onkoloģijas centrā ir aizliegti, arī decembrī turpinām bezmaksas žurnālu piegādi pacientiem.

Tikko ir iesācies projekts “Sirsnīgas Sarunas” – kopš 1. decembra pacienti var zvanīt pa bezmaksas tālruni 20000466 un aprunāties, nopurināt no pleciem bēdu vai pavaicāt padomu. Paldies visiem, kas izgājuši apmācību un iesaistījušies. Projekta koordinatores Olga un Kristīne.

Šobrīd mūsu brīvprātīgie ir uzsākuši jaunu akciju – “Lai svētki ienāk slimnīcā!”.

Tiek gatavotas Jaungada dāvanas pacientiem - grāmatas. Pateicamies mūsu jaukajām Guntai Lūsei (Taborei) un izdevniecības Alis vadītājai Antrai Legzdiņai, Kristīnei Blūmentālei un Libri Style izdevējiem Gintam un Maigai Veilandiem, kā arīgrāmatas autorei Munisei Lambertei. Mīļš paldies arī Dinnijai no Hospiss lv.
Olga nākamnedēļ mēģinās papildināt grāmatu klāstu ar grāmatām arī krievu valodā. Grāmatas iesaiņosim kopā ar apsveikuma kartīti un nogādāsim uz LOC. Atbildīgā Kristīne Blūmentāle - 29744999.

Tiek gatavoti īpaši Ziemassvētku dekori māsu posteņiem LOC nodaļās un Paliatīvajā nodaļā.
Esam pasūtījuši un nākamnedēļ nogādāsim LOC un Paliatīvās nodaļas māsu posteņos skaistus Ziemassvētku dekorus ar apsveikuma kartiņām. Lūdzam jūs sūtīt apsveikumu tekstus, lai varam samaketēt kartiņas. Tās liksim arī pie grāmatām.

Izdomājām, ka gribam arī izpušķot katras palātas durvis LOC.
Latvijas Onkoloģijas centra nodaļās un paliatīvajā nodaļā, kas atrodas Biķernieku stacionārā, ir ap 200 palātu, un pie katrām durvīm gribam piestiprināt kādu rotājumu. Tas palīdzēs radīt Ziemassvētku noskaņu slimnīcā, kur šobrīd ļoti vajag prieku.
Arī jūs varat iesaistīties!!!
Pavisam vienkārši – savām rokām pagatavot vai nopirkt vieglu un mazu dekoru, līdz 15 cm diametrā.
Tas var būt papīra vai plastmasas dekoriņš, eņģelis, tamborēta zvaigzne vai kas cits mīļš un skaists.
Dekoram ir jābūt ar cilpiņu, lai to būtu viegli piestiprināt pie piespraudes.
Dekorus lūdzam nogādāt līdz 14.decembrim Svētās Ģimenes Mājā (Vecrīgā, Klostera ielā 5, iepretim Marijas Magdalēnas baznīcai) darba dienās. Atbildīgās Olga Slaugotne - 26436625 un Gunta Lūse. Svētās Ģimenes Mājā dežūrēs Arita, kurai varat atstāt dekorus, jaunas grāmatas, zīmētas apsveikuma kartiņas - tālrunis: 26310955.

Svētīgu Adventa otro svētdienu vēlot,
Kristīne.
Inese 29446400
Saiva

facebook1

t1

Svētās Ģimenes Māja © 2018

Service from ChukmasoffⒸ