Informācija par webināriem

34481340 2058730844450092 8402937943634739200 n

Lekciju un diskusiju kurss interneta tiešsaistē (webinārs)

“Zinošas ģimenes – stipras ģimenes!”

 

Uzsākam bezmaksas lekciju un diskusiju kursu interneta tiešsaistē (webinārs) - “Zinošas ģimenes – stipras ģimenes!”!!! Lekciju ietvaros būs iespēja uzzināt vairāk par laulību psihloģiskajiem un ētiskajiem aspektiem un ģimenes attiecību veidošanu, finanšu pratību, laulību tiesiskajiem aspektiem un vecāku pienākumiem un atbildību ģimenes plānošanas un bērnu audzināšanas procesā utt.

Informācija par webināriem mājas lapā: http://svgimenesmaja.lv/webinari.

Lekciju un diskusiju laikā būs iespēja ekspertam uzdot arī sev interesējošos jautājumus, sūtot tos uz e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt..

 

Tiešraidi varēs vērot internetā, veicot reģistrāciju:

https://goo.gl/forms/Grrl1IoCGnKbdbax2

SAITE UZ VEBINĀRU TIKS NOSŪTĪTA UZ EPASTU

SEMINĀRA NOTIKŠANAS DIENĀ!

 

Lekciju un diskusiju kurss norisināsies no plkst. 18.00

                7. jūnijā - Laulības psiholoģiskie un ētiskie aspekti. Laulāto un ģimenes attiecību veidošana; lektore psihoterapeite Ināra Vārpa. Mācīsimies apgūt zināšanas un pilnveidot izpratni par emocionāli veselīgām, pilnvērtīgām, harmoniskām, uz savstarpējo cieņu balstītām attiecībām ģimenē, veicinot ģimenisko attiecību kvalitāti                               un katra   individuālo labsajūtu.

              12. jūnijā - Finanšu pratība; lektors ekonomists Dainis Stikuts. Mācīsimies apgūt zināšanas un pilnveidot izpratni par naudas gudru pārvaldību - plānot, krāt, aizņemties, lai palīdzētu sasniegt ģimenes nākotnes mērķus.

              14. jūnijā - Laulības tiesiskie aspekti; lektors jurists, ģimeņu tiesību eksperts Jānis Geduševs. Mērķis - apgūt zināšanas un pilnveidot izpratni par laulības tiesiskajiem aspektiem.

              19. jūnijā - Vecāku pienākumi un atbildība ģimenes plānošanas un bērnu audzināšanas procesā; lektores sociālā pedagoģe Vineta Preisa un sabiedrības veselības speciāliste Diāna Platace. Palīdzēsim apgūt zināšanas un pilnveidot izpratni par bērna attīstību, vecumposmus raksturojošām iezīmēm un vecāku lomu                                  bērna attīstības veicināšanā.

Loading...

facebook1

t1

                   Biedrība “Svētās Ģimenes Māja”

              Reģistrācijas nr.: 40008172864
              Juridiskā adrese: Klostera iela 5, Rīga, LV-1050
               Konta Nr.: LV28HABA0551038657602
               Banka: AS "Swedbank"
               Bankas kods: HABALV22

Svētās Ģimenes Māja © 2018

Service from ChukmasoffⒸ