foto

Sadarbībā ar Rīgas domes Labklājības departamentu, nodibinājums “CARITAS LATVIJA” aicina aktīvi iesaistīties brīvprātīgā darba kustībā, daloties labestībā ar cilvēkiem, kuri dzīvo Rīgas pašvaldības sociālās aprūpes institūcijās - pansionātos, bērnu namos, patversmēs, ārstējas Rīgas 1.slimnīcas sociālajās gultās!

Aicinām labas gribas cilvēkus, kuri jūt vēlmi palīdzēt, sniegt emocionālu atbalstu, sirsnību līdzcilvēkiem (sarunas, mazinot cilvēku vientulību, pastaigas, lasīt priekšā grāmatas u.c.). Darbu var uzsākt jau tūlīt.

Rudenī plānotas brīvprātīgo papildus apmācības. Brīvprātīgie tiks nodrošināti ar darba apģērbu, apliecību, iespēju robežās tiks segti transporta izdevumi, nodrošinātas supervīzijas un atbalsta grupas.

Ņemot vērā epidemioloģisko situāciju valstī, brīvprātīgajiem jābūt derīgam Covid sertifikātam.

Pieteikšanās un sīkāka informācija - zvanot uz tālruni: 22348865 (Gunita Pokšāne), e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt..

Pieteikuma anketa brīvprātīgo darbam ir pieejama šeit: 

Previous Next

Biedrības "Svētās Ģimenes Māja" brīvprātīgo kustībai vēža pacientu atbalstam Latvijas onkoloģijas centrā pievienojušies 44 jauni apmācīti brīvprātīgie.
Saņēmām 124 pieteikuma anketas. Daļa potenciālo brīvprātīgo vēl turpina apmācības tālākapmācību ikmēneša semināros.
Paldies visiem ekspertiem - lektoriem - Inese Lūsei, Intai Lažei, dr. Signei Plātei, Anitai Kampei, Agita Melbārde-Kelmerei, Natālijai Astapovai, Kristīnei Vanagai, dr. Ilgai Albinai, Ainai Žubevičai! Paldies projekta vadītājai Saivai Lustei, koordinatorei Inesei Pētersonei, supervizorei Anitai Kampei un atbalsta grupas vadītājai Intai Gerhardei!
Sirsnīgs paldies atbalstītājiem!!! “Projekts tiek finansēts A/S “Latvijas valsts meži” Sociālās palīdzības programmas ietvaros, ko administrē Fonds Ziedot.lv”.
Paldies Rīgas domes Labklājības departamentam, kurš jau trešo gadu atbalsta brīvprātīgo kustību!
Paldies biedrības Svētās Ģimenes Māja komandai par organizatorisko atbalstu!
Paldies Rīgas Austrumu klīniskajai universitātes slimnīcai par sadarbību!

Vēža pacientu atbalsta projektam var pieteikties, aizpildot anketu (anketa atrodama šeit), un nosūtot to uz e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt..

Vairāk informācijas par projektu var iegūt, zvanot brīvprātīgo projekta koordinatorei Saivai Lustei pa mob. tālr. 29607792.    

Jau augustā plānotas brīvprātīgo apmācības!!!

Brīvprātīgie Latvijas Onkoloģijas centrā ir nenovērtējama bagātība. Jūs veltīsiet savu laiku cēlam mērķim: atvieglosiet slimnieku ciešanas un būsiet blakus atbalstot gan emocionāli, gan  fiziski  grūtajā ārstēšanās periodā.

Brīvprātīgo darbs slimnīcā sniedz arī personīgo izaugsmi, jo tieši šeit – iepazīstot lielas ciešanas, mēs sastapsimies  ar žēlsirdību un mīlestību. Tādejādi iegūstot arī piepildījumu savā dzīvē.

1 lapa no 2

facebook1

t1

                   Biedrība “Svētās Ģimenes Māja”

              Reģistrācijas nr.: 40008172864
              Juridiskā adrese: Klostera iela 5, Rīga, LV-1050
               Konta Nr.: LV28HABA0551038657602
               Banka: AS "Swedbank"
               Bankas kods: HABALV22

Svētās Ģimenes Māja © 2018

Service from ChukmasoffⒸ